Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera
Pytanie do zarządcy strony??!

2014-11-11

Co stanowi główne kryterium oceny co do pozycji na jakiej umieszczany jest artykuł: kolejność nadesłania czy wewnętrzna ocena zarządcy strony?

Wydawało się, że zasady są jasne:

1.    Zamieszczasz artykuł – jest on umieszczany w kolejności wpisu (posłania na stronę);

2.    Nikt nie selekcjonuje, ani nie ocenia twoich artykułów – tylko kontrowersyjne treści mogłyby uzasadniać zdjęcie artykułu;

3.    Nie jest ważne w jakiej zakładce umieszczasz artykuł – tylko zakładka „Nasze działania” powoduje, że w dolnej części strony umieszczają się artykuły uczestników konkursu ponownie w kolejności ich zamieszczenia.

Jeśli by tak było istotnie to oznaczałoby, że nikt nie selekcjonuje artykułów według jakiegoś sobie tylko znanego klucza, ale jednak tak nie jest. Kilkakrotnie w okresie mniej więcej miesiąca okazywało się, że są jakieś informacje ważniejsze i mniej ważne. Wysyłane niektóre artykuły były lokowane od razu na pasku tytułów obok dwóch głównych artykułów ze zdjęciami. Czasem te „główne, ważniejsze” artykuły trzymały się mimo tego, że zmieniała się cały czas lista pozycji na pasku. Poruszaliśmy już ten problem na jednym z zebrań i dowiedzieliśmy się, że tylko nam się wydaje. W związku z tym robiłam przez pewien czas zrzuty z ekranu (którymi służę zainteresowanym lub wątpiącym) i dzisiaj, już cierpliwość się skończyła. Zrobiłam dzisiaj zrzut przed umieszczeniem artykułu i po jego umieszczeniu. Jakaś siła od razu przesunęła nas na czwartą pozycję. Zamieściłam ponownie artykuł pod innym tytułem i napisałam dlaczego – wylądował na piątej pozycji. Dowód jest w artykule „A na razie fruwają motyle” i późniejszym „Duchowo i Ruda Milicka w Dniu Seniora” – w tym drugim piszę dlaczego zamieszczam go ponownie.   

A zatem mam pytanie do zarządców strony: co stanowi główne kryterium oceny co do pozycji na jakiej umieszczany jest artykuł: kolejność nadesłania czy wewnętrzna ocena zarządcy strony?