Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera

2010

I miejsce:

Przygodziczki to wzorcowy przykład od lat konsekwentnie tworzonej oferty „wioski z pomysłem”.  Dzięki dobrym relacjom sąsiedzkim, zaangażowaniu mieszkańców i współpracy z wieloma partnerami, udaje się krok po kroku rozwijać atrakcyjną ofertę „Wioski Przygody”. Życzymy dalszych sukcesów a przede wszystkim niegasnącego zapału i dobrej zabawy!

 

II miejsce:

Jankowa udowadnia wszystkim, że w małej społeczności może się bardzo dużo dziać, a zależy to przede wszystkim od woli i determinacji mieszkańców. Podziwiamy silnie zintegrowaną społeczność sołectwa, żyjącą jak wielka rodzina. Gratulujemy pomysłów i odwagi w sięganiu po pierwsze środki na tworzenie oferty  wsi i życzymy wytrwałości w dążeniu do celu!

 

III miejsce:

Korzeńsko swój sukces zawdzięcza systemowemu działaniu, dobremu planowaniu i umiejętności pozyskiwania partnerów do wspólnych działań na rzecz sołectwa.  Gratulujemy profesjonalnego podejścia do kwestii rozwoju lokalnego, życzymy dalszych sukcesów i zacieśniania więzi pomiędzy mieszkańcami!

 

wyróżnienia:

 

Gorzyce Małe za umiejętność integrowania mieszkańców, organizowania wydarzeń, w których każdy chętnie uczestniczy, za budowanie rodzinnej atmosfery, która jest podstawą poczucia przynależności do lokalnej społeczności!

 

Ruda Sułowska za konsekwentne starania o integrację mieszkańców wokół tematów będących podstawą do tworzenia oferty tematycznej wsi – rudy darniowej i gospodarki rybackiej. Życzymy dalszej pomyślności, zaangażowania możliwie wielu mieszkańców w realizację wspólnych celów oraz wiary w swoje możliwości!