Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera
Kolejne spotkanie przedwyborcze

2014-11-14

Wczoraj tj 13 listopada o godzinie 19-stej w Gogołowicach miało miejsce drugie - (i ostatnie) przed wyborami samorządowymi spotkanie z kandydatami na burmistrza i radnych.

Tym razem  w naszej Wsi spotkaliśmy ubiegającego się o reelekcje Pawła Wybierałę - obecnie urzędującego Burmistrza-  oraz sześcioro kandyatów startujacych do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. W spotkaniu oprócz wymienionego juz Pawła Wybierały uczestniczyli Aleksandra Markowska - Dyrektor  Szkoły Podstawowej we Wziąchowie Wielkim, Katarzyna Makowiecka - Sołtys Sułowa, Maciej Ewertowski - Przedsiębiorca, Janusz Blek - pracownik Urzędu Miejskiego i jednoczesnie mieszkaniec Gogołowic, Mariusz Wypychowski - pomysłodawca i organizator imprezy American Car Mania oraz Piotr Zajiczek Radny Powiatu.

Około 20 mieszkańców Gogołowic , którzy przybyli na spotkanie na początku wysłuchało wystapienia burmistrza, który szeroko omówił swoje dokonania na przestrzeni ostatniej kadencji, przedstawił kandydatów na Radnych oraz apelował przedewszystkim o wzięcie udziału w mających odbyć się w niedzielę wyborach samorządowych. po prawie godzinnym wystąpieniu mieszkańcy mieli mozliwość zadania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich sprawy. podobnie jak na poprzednim zebraniu padały pytania o sprawy edukacji, sportu, kanalizacji i inwestycji.

Spotkanie skończyło się około 21-ej ,a o tym czy kandydaci przekonali do siebie wyborców dowiemy się w niedzielę po zakończeniu głosowania.