Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera
KONKURS NA NAJBARDZIEJ UŚMIECHNIĘTEGO I AKTYWNEGO ZUMBOWICZA

2012-05-19

Dnia 10.05.2012 r. i 17.05.2012 r. odbyły się kolejne zajęcia Zumba. Popularność zajęć sprawia, iż uczestnicy coraz bardziej angażują się w wykonanie układów, częściej się uśmiechają, nawiązują przyjaźnie.
 

Widok tak wyśmienicie bawiących się „zumbowiczów” był inspiracją do zorganizowania konkursu, w którym może wziąć udział każdy uczestnik, niezależnie od wieku.
Do współpracy w organizacji konkursu zostali zaangażowani mieszkańcy Chynowej (patrz treść ogłoszenia konkursu), którzy są zawsze chętni do wspierania tego rodzaju działań.  Dzięki nim pomysł zorganizowania konkursu stał się możliwy.

Warto także wspomnieć, iż duży wkład i zaangażowanie w zajęcia ma Iwona Gąsiorek – nauczyciel Zespołu Szkół w Chynowej i moja niezastąpiona mama, jak też siostra Marta Gąsiorek. Nie sposób pominąć Agnieszki Szymczak – Instruktora Zumba, która mimo, iż jest mieszkanką Gorzyc Wielkich, chętnie i z wielkim sercem podchodzi do każdych zajęć.
 

Treść ogłoszenia o konkursie zamieszczam poniżej:Dnia 19 czerwca 2012 roku podczas ostatnich zajęć Zumba odbędzie się

 

KONKURS NA NAJBARDZIEJ UŚMIECHNIĘTEGO
I AKTYWNEGO ZUMBOWICZA.


Chętnych do udziału proszę o zgłoszenie się do Pani Iwony Gąsiorek. Czas trwania konkursu to około 30 minut. W związku z tym udział w konkursie będzie mogła wziąć ograniczona liczba osób, o której zadecyduje kolejność zgłoszeń.
Konkurs będzie polegał na przygotowaniu własnego lub znanego z zajęć układu tanecznego. Oceniany będzie przede wszystkim uśmiech na twarzy, dynamika tańca oraz kolorowy ubiór. Z uwagi na bezpieczeństwo ocenie nie będą podlegały umiejętności akrobatyczne.
Za zajęcie pierwszych 3 miejsc przewidziane są upominki oraz dyplomy od Instruktora Zumba Kamili Gąsiorek, a także nagrody sponsorowane przez członków Stowarzyszenia Zielona Dolina: AGRO-SPA Chynowa Aneta i Grzegorz Matłoka, Usługi Ogólnobudowlane Wawrzyn Piec, a także Sklep Spożywczo Przemysłowy Joanna Rabka.
Osoby zainteresowane sponsorowaniem nagród proszę o kontakt.

 

Wstępny skład jury:
Instruktor Zumba : Kamila Gąsiorek,
Instruktor Zumba: Agnieszka Szymczak,
Dyrektor Zespołu Szkół w Chynowej Pani Beata Szczypkowska lub w zastępstwie Pani Aneta Piec,
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Pan Zenon Walczak.
W dniu konkursu zajęcia Zumba będą trwały około 45 minut.

Instruktor Zumba
Kamila Gąsiorek

Zajęcia początkowo miały się odbyć w dniu 14 czerwca 2012 r. jednak z uwagi na Oktawę Bożego Ciała zostały przesunięte.
 

Serdecznie zapraszam na zajęcia, na których zobaczyć można nie tylko to jak tańczy się Zumbę, ale również taniec towarzyski. Podczas trwającej przerwy w zajęciach w dniu 10.05.2012 r. jedna z piosenek tak bardzo wpadła w ucho jednemu z rodziców, że zaprosił mnie do tańca Cha-cha. Kto zdobył się na taką odwagę? Zobaczcie sami;)
 

Kamila Gąsiorek