Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera
ZGRUPOWANIE FINALISTEK MISS WIELKOPOLSKI 2012 W AGRO-SPA CHYNOWA

2012-05-08

W dniu 29.04.2012 r. w AGRO-SPA CHYNOWA odbyło się zakończenie zgrupowania Finalistek Miss Wielkopolski 2012. Do finału zakwalifikowało się ponad 40 dziewczyn z całej Wielkopolski. Zgrupowanie łącznie trwało 3 dni i odbywało się głównie w Ostrowie Wielkopolskim. Koncentrowało się przede wszystkim na nauce układów choreograficznych na Galę Finałową oraz na doskonaleniu umiejętności chodzenia w szpilkach na wysokim obcasie, przez dziewczęta ubiegające się o tytuł Miss Wielkopolski.

Ostatni dzień zgrupowania stanowił pewnego rodzaju nagrodę dla finalistek za ciężko przepracowany weekend, w postaci mile spędzonego czasu w AGRO-SPA CHYNOWA. Był to czas przeznaczony na integrację finalistek.
 

Kandydatki na tegoroczną Miss Wielkopolski miały okazję poznać piękno malowniczego krajobrazu naszej miejscowości dzięki gościnności miejscowego ośrodka AGRO-SPA CHYNOWA. Właściciele AGRO-SPA przygotowali liczne atrakcje dla dziewczyn: ognisko, przejażdżki bryczką, gry w piłkę siatkową oraz kąpiel w jacuzzi. Jedna z finalistek Miss Wielkopolski - Weronika Cierniewska - miała okazję już wcześniej gościć w AGRO-SPA CHYNOWA, uczestnicząc w profesjonalnej sesji zdjęciowej i filmie reklamowym dla chynowskiego AGRO-SPA.
 

AGRO-SPA CHYNOWA aktywnie uczestniczy w wyborach Miss Wielkopolski. Sam właściciel AGRO-SPA CHYNOWA - Grzegorz Matołka jest w składzie jury niniejszego konkursu.
Gala Finałowa Miss Wielkopolski odbędzie się w kinie KOMEDA w Ostrowie Wielkopolskim dnia 18.05.2012 r.

 

Marta Gąsiorek przy współpracy z Grzegorzem Matłoką