Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Ogłaszamy Akademię Lidera 2015!

2015-02-16

Wraz z niechybnie nadchodzącą wiosną miło jest nam poinformować Państwa, że rusza Akademia Lidera 2015. Na Państwa pomysł na inicjatywy czekamy do 2 marca 2015.

Stowarzyszenie "Partnertwo dla Doliny Baryczy" ogłasza II edycję „Akademii Lidera - nasza wspólna inicjatywa”. Akademia Lidera jest inicjatywą skierowaną do sołectw biorących udział w którejkolwiek z edycji konkursu na „Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy” w latach 2010 – 2014. Regulamin oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

Celem Akademii Lidera jest aktywizacja sołectw z regionu Doliny Baryczy do wspólnych działań służących i inicjujących współpracę międzysołecką, wsparcie inicjatyw partnerskich pomiędzy sołectwami, w porozumieniu z Koordynatorem – Stowarzyszeniem „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”.

Na sołeckie wnioski czekamy do 2 marca. Należy wypełnić i złożyć u nas w biurze lub wysłać e-mailem wypełniony formularz. Autorów najciekawszych propozycji zaprosimy na spotkanie i prezentację pomysłu. Działania należy planować najwcześniej od 14 marca, najdalej do 31 maja. Inicjatywy muszą być planowane na okres co najmniej 30 dni.

 

Wnioski mogą składać wyłącznie sołectwa biorące udział w którejkolwiek edycji konkursu, które do realizacji pomysłu zaproszą co najmniej jedno inne konkursowe sołectwo oraz co najmniej jedno sołectwo spoza grona konkursowego.

 

regulamin Akademii Lidera 2015

formularz zgłoszenia