Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Głosujmy na Rudę Milicką w konkursie na najlepszą wiejską stronę internetową.

2013-05-20

Ruda Milicka zgłosiła nasz serwis do ogólnopolskiego konkursu na nalepszą wiejską stronę internetową.

Dzięki inicjatywie małego sołectwa z gminy Milicz – Rudy Milickiej – mamy szansę na ogólnopolską promocję serwisu www.aktywni.barycz.pl , który został stworzony 4 lata temu i służy promocji sołectw z naszego regionu, uczestniczących w konkursie na „Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy”.

Nasz serwis jest jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym, który nie promuje wyłącznie jednego sołectwa, a całą grupę sołectw i setki aktywnych mieszkańców, liczne działania na rzecz wsi i inicjatywy lokalne!

Głosy oddaje się przez internet, jedynie do 27 maja br. Dlatego, w imieniu naszych aktywnych mieszkańców, bardzo prosimy wszystkich o mobilizację i solidarność! Konkurs to nie tylko szansa na wyróżnienie ale również ogólnopolską promocję!

Aby oddać ważny głos, należy: wejść na stronę www.konkurs.kss.org.pl następnie kliknąć w menu górnym na: zgłoszone strony – pojawia się mapa Polski, gdzie trzeba kliknąć na Dolny Śląsk aby pokazały się wszystkie serwisy zgłoszone z Dolnego Śląska – na ostatniej pozycji jest BARYCZ – klikamy w “zagłosuj”!

Można też skorzystać z uproszczonej procedury i kliknąć na link znajdujący się na stronie głównej naszego serwisu, który przeniesie nas bezpośrednio do formularza głosowania.

Niezależnie od drogi głosowania należy wypełnić formularz: wybrać województwo i wpisać x 2 adres swojego maila. Na ten adres zostanie wysłany przez automat e-mail z prośbą o potwierdzenie oddania głosu (jeśli nie przyjdzie na skrzynkę, to warto sprawdzić w wiadomościach - śmieciach lub spamie). Dopiero wtedy oddany głos zostanie zarejestrowany.

Organizatorem konkursu „Sołectwo@w sieci” na najlepszą wiejską stronę internetową jest Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Łącznie do konkursu zgłoszono 250 witryn. Z obszaru Doliny Baryczy wpłynęło jeszcze jedno zgłoszenie – sołectwa Janków Przygodzki w gminie Przygodzice, które to zgłosiło swoją indywidualną stronę. Zachęcamy do głosowania również na nich!

"Partnerstwo dla Doliny Baryczy"