Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Zapraszamy do udziału w warsztatach rękodzielnicznych

2012-08-06

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli sołectw uczestniczących w III edycji konkursu na "Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy" do zgłaszania udziału w cyklu warsztatów rękodzielniczych, które odbędą się od września do grudnia 2012.

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem warsztatów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zaplanowanych terminów warsztatów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W warsztatach można uczestniczyć wyłącznie po zgłoszeniu udziału i wpisaniu przez Organizatora na listę uczestników danego warsztatu. Uczestnicy otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach.

Nie ma ograniczeń co do ilości warsztatów, do udziału w których mogą się Państwo zgłaszać natomiast ograniczona jest ilość miejsc na warsztatach. W przypadku dużego zainteresowania konkretnymi zajęciami Organizator zastrzega sobie prawo do określenia ostatecznej listy uczestników poszczególnych warsztatów o czym będzie odpowiednio wcześniej informował. Lista uczestników będzie tworzona przed każdym mającym się odbyć warsztatem.

Zgłoszenia można dokonać wysyłając e-mailem wypełniony formularz (do pobrania poniżej), do którego należy wpisać wszystkie warsztaty jakimi są Państwo zainteresowani (tematyka, data). Adres na jaki należy wysłać formularz to: partnerstwo@nasza.barycz.pl

Termin nadsyłania formularzy upływa 20 sierpnia 2012. Na podstawie tej deklaracji będziemy kontaktować się z chętnymi przed każdym warsztatem i ustalać ostateczną listę uczestników. Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane.

Jeżeli Uczestnik zostanie wpisany na listę ostateczną a następnie zrezygnuje z udziału i nie poinformuje o tym Organizatora, zostanie obciążony kosztami organizacji - bardzo proszę o uwzględnienie faktu, że niepoinformowanie o swojej nieobecności odbiera innym szanse na udział.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy sami pokrywają jedynie koszty dojazdu.  Informacja o miejscu warsztatów będzie przekazywana osobom wpisanym na ostateczną listę uczestników danego warsztatu. Prosimy nie zwlekać do ostatniej chwili z wysłaniem zgłoszenia.

W razie pytań proszę o kontakt z: Marta Kamińska, tel. 503 74 03 44 (koordynator)

pobierz GRAFIK

pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY