Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej na Mazury

2012-08-03

Podróż jest zaplanowana na 26 - 28 września. Mogą w niej wziąć udział po 2 osoby z każdego sołectwa uczestniczącego w obecnej edycji Konkursu.

Szanowni Państwo,
 
z przyjemnością informuję, że udało nam się wyłonić organizatora wyjazdu studyjnego dla liderów sołectw uczestniczących w konkursie na "Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy 2012" - są nim Lokalna Grupa Działania "Brama Mazurskiej Krainy" oraz "Garncarska wioska" Sp. z o.o.
 
Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniowym wyjeździe studyjnym, który odbędzie się w dniach 26 - 28 września 2012. Tematem przewodnim wyjazdu jest aktywność środowisk wiejskich w budowaniu oferty wsi. Uczestnicy zapoznają się z procesem powstawania przedsiębiorstwa społecznego, sposobem wykorzystania zasobów lokalnych do tworzenia oferty wsi, wezmą udział w warsztatach tematycznych.
 
Bardzo proszę o zapoznanie się z załączonym programem. Do udziału w wyjeździe proszę zgłaszać się poprzez wysłanie wypełnionego formularza zgloszeniowego (w załączeniu). Ilość miejsc jest ograniczona - przewidzieliśmy po max. 2 osoby z sołectwa. W przypadku nie wyczerpania puli miejsc przypadających na jedno sołectwo w wyjeździe będą mogły wziąć udział osoby chętne z pozostałych sołectw (jeśli będzie więcej chętnych niż 2 osoby). Organizator wyjazdu - Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" -zastrzega sobie prawo do decydowania o ostatecznej liście uczestników.
 
Wyjazd jest bezpłatny. Jako organizator zapewniamy uczestnikom wyjazdu przejazd autokarem, noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienkami, całodzienne wyżywienie (oprócz prowiantu na drogę i ewentualnego posiłku w trasie), udział w prezentacjach, warsztatach, ubezpieczenie na czas wyjazdu. W tym celu proszę o dokładne podanie wszelkich danych w formularzu zgłoszeniowym, niezbędnych do wykupienia polisy - adres zamieszkania, PESEL, nr i serię dowodu osobistego.
 
Wypełnione zgłoszenia proszę nadsyłać e-mailem na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl, dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", pl. ks. E. Waresiaka 7, 56-300 Milicz lub faksem: 71 3830432.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 sierpnia 2012.