Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Szkolenia z zakładania stowarzyszenia

2012-06-15

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy zorganizowanie indywidualnego szkolenia na terenie Państwa sołectwa.

Szanowni Państwo,

jeśli w Państwa wsi nie zostało do tej pory powołane żadne stowarzyszenie, które wzięłoby odpowiedzialność za rozwój sołectwa, zapraszamy do wzięcia udziału w indywidualnym szkoleniu, podczas którego pomożemy zrozumieć celowość powołania stowarzyszenia działającego na rzecz Państwa społeczności, objaśnimy dokumenty niezbędne do jego założenia oraz pomożemy w przygotowaniu walnego zgromadzenia założycielskiego. Przedstawimy również dobre praktyki związane z działalnością stowarzyszeń na terenie Doliny Baryczy i nie tylko.

Zapraszamy do indywidualnego zgłaszania się sołectw chcących przejść takie szkolenie i podania propozycji terminu oraz miejsca spotkania z min. 7 - dniowym wyprzedzeniem. Jeśli są Państwo zainteresowani powołaniem stowarzyszenia działającego na rzecz kilku sołectw prosimy o wspólne uzgodnienia miejsca spotkania.

Proponujemy, by na spotkanie zaprosić większą grupę mieszkańców zainteresowanych rozwojem wsi (tj. takie osoby, które będą chciały włączyć się w działalność stowarzyszenia). Prosimy o zgłaszanie.

Kontakt:

Biuro Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"

Marta Kamińska, Natalia Stankiewicz

pl. ks. E. Waresiaka 7

56-300 Milicz

tel. 71 3830432

mail: partnerstwo@nasza.barycz.pl