Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Spotkanie integracyjne przy ognisku w Jankowej

2012-05-31

W czwartek 31 maja o godz. 18.00 czekamy na przedstawicieli aktywnych sołectw na placu przy świetlicy wiejskiej w Jankowej. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! :)

Szanowni Państwo, Drodzy Sołtysi!

serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne w dn. 31 maja (czwartek). Spotykamy się o godz. 18.00 na placu przy świetlicy wiejskiej w sołectwie Jankowa (gmina Cieszków). A jak długo będzie trwało? Zależy od Państwa :) Ponieważ potrzeba integracji jest wielka - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! :)

To spontaniczne spotkanie na luzie ma służyć zaprezentowaniu sołectw, w którym działają aktywne stowarzyszenia i grupy nieformalne (prosimy takowe o przygotowanie króciutkich wystąpień), działań i planów oraz wytwarzanych przez mieszańców wyrobów rękodzielniczych (proszę zabrać co się da ze sobą aby móc się tym pochwalić) a przede wszystkim lepszemu poznaniu się, integracji, zaplanowaniu następnego spotkania, tym razem już szkoleniowo - warsztatowego, które mamy nadzieję, odbędzie się tak jak wspólnie planowalismy w czerwcu.

W Jankowej będzie na Państwa czekało ognisko, kiełbaski i ciepłe napoje. Kto chce i może niech weźmie ze sobą jakieś słodkie co nieco do kawy (w rozsądnych ilościach) i napoje chłodzące. Prosimy pamiętać o wygodnym, plenerowym ubiorze i dobrym nastroju oraz wspominanych powyżej wyrobach rękodzielniczych do prezentacji.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału i podanie liczby osób reprezentujących sołectwo do dn. 29 maja (wtorek). Osoby, które planują przywieźć coś słodkiego prosimy również o taką informację.

Kontakt: Marta Kamińska, Natalia Stankiewicz partnerstwo@nasza.barycz.pl