Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Bezpłatne spotkanie dla NGO z prawnikiem. Wrocław

2012-02-28

Działacie w organizacjach pozarządowych i stykacie się z zagadnieniami natury prawnej, na które nie znacie odpowiedzi? Centrum Przedsiębiorczości Społecznej we Wrocławiu ma ofertę specjalnie dla Was.

Działacie w organizacjach pozarządowych i stykacie się w swojej pracy z zagadnieniami natury prawnej, na które nie znacie odpowiedzi? Centrum Przedsiębiorczości Społecznej we Wrocławiu  przygotowało specjalną ofertę.


Przedstawicieli organizacji pozarządowych zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu z prawnikiem, które będzie koncentrowało się wokół poniższych zagadnień:


• Tworzenie systemu przeciwdziałania brudnych pieniędzy w organizacjach pozarządowych

• Przebieg kontroli w organizacji pozarządowej

• Rodzaje umów zawieranych w związku z działalnością w organizacjach pozarządowych

• Odpowiedzialność członków Zarządu w organizacjach pozarządowych

 

 Spotkanie z prawnikiem odbędzie się 28 lutego 2012 w siedzibie organizatora, Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, przy pl. Solidarności 1/3/5 w sali szkoleniowej nr 232 (II piętro) o godz. 15.00 i potrwa około 3 godzin.

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zgłaszanie się telefoniczne lub e-mailowe:
tel. 71 796 30 00,
e-mail: dominika.chylinska@rcwip.pl

Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę i adres siedziby organizacji, którą reprezentuje oraz numer kontaktowy.

WAŻNE! Przy zgłoszeniu prosimy o podanie informacji, czy reprezentowana przez Państwa organizacja pozarządowa prowadzi działalność gospodarczą.

 

Jednocześnie organizatorzy spotkania zwracają się z prośbą o przesyłanie pytań, które chcieliby Państwo zadać prawnikowi, a które mieszczą się w podanej powyżej tematyce.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 27 lutego b.r. do godz. 16.00. Na spotkanie mogą zgłosić się przedstawiciele organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: strzelińskiego, trzebnickiego, wołowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, górowskiego, wrocławskiego oraz miasta Wrocławia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bezpłatne spotkanie z prawnikiem jest organizowane w ramach projektu „Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.