Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
ABC Liderstwa - program dla początkujących liderów

2012-01-31

Zachęcamy do zainteresowania się projektem ABC Liderstwa, który jest skierowany do początkujących liderów działających w lokalnych środowiskach.

Drogie Liderki i Drodzy Liderzy Lokalnych Społeczności w Dolinie Baryczy!

zachęcamy Państwa do zainteresowania się projektem ABC Liderstwa. Jest to projekt skierowany do osób na początku drogi liderskiej, działających w lokalnych środowiskach, otwartych na nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności.

 

Koordynatorzy projektu zapraszają do uczestnictwa osoby działające m.in. w organizacjach pozarządowych, samorządach, organizacjach studenckich, bibliotekach, kołach gospodyń wiejskich, domach kultury, klubach sportowych, szkołach, radach sołeckich, uniwersytetach trzeciego wieku, szkołach, organizacjach harcerskich.

Projekt realizowany w czterech regionach Polski, z których każdy składa się z kilku województw. W sumie w projekcie weźmie udział 120 osób.

W każdym regionie organizowana jest konferencja inauguracyjna oraz dwuczęściowe szkolenie liderskie.

Najbliższe ABC Liderstwa odbędzie się w Poznaniu w terminie 29 lutego - 3 marca 2012.

Obecnie trwa rekrutacja do ABC Liderstwa w Poznaniu. Aby się zgłosić, trzeba pobrać ankietę, wypełnić ją, załączyć CV lub życiorys i wysłać na adres: julia.szczesniak@szkola-liderow.pl lub na numer faksu 22 556 82 51 do 12 lutego 2012.

Więcej informacji na stronie SZKOŁY LIDERóW.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt z Julią Szcześniak: julia.szczesniak@szkola-liderow.pl

SZCZERZE ZACHĘCAMY I ŻYCZYMY ODWAGI I POWODZENIA!