Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym w Bieszczady

2011-11-16

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" organizuje wyjazd dla lokalnych liderów z Doliny Baryczy w dn. 1 3- grudnia 2011

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym w Bieszczady w dn. 1-3 grudnia 2011. Wyjazd o 6.00 rano w czwartek 1 grudnia spod Biedronki na Trzebnickiej w MIliczu a powrót około północy w sobotę, 3 grudnia 2011.

Wyjazd w całości jest finansowany ze środków na funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach wsparcia dla sołectw biorących udział w konkursie na "Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy 2011".

Wyjazd ma na celu integrację sołectw, wymianę doświadczeń pomiędzy liderami działającymi na rzecz rozwoju wsi, podglądanie dobrych praktyk i rozwiązań z Podkarpacia. Program wyjazdu znajduje się w załączeniu. Program może jeszcze ulec nieznacznym zmianom.

Bardzo prosimy o zgłaszanie udziału na załączonym formularzu zgłoszeniowym po jednej osobie z sołectwa oraz podanie jednej osoby rezerwowej w nieprzekraczalnym terminie do 22 listopada 2011 (wtorek) do godz. 15.00.


Zgłoszenia można wysyłać mailem na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl lub osobiście/pocztą na adres biura" "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", ul. Powstańców Wielkopolskich 5, 56-300 Milicz lub faksem: 71/3830432.

Organizatorzy wyjazdu: "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", Fundacja Bieszczadzka

Osoba kontaktowa: Marta Kamińska, marta.kaminska@eko.org.pl; 503 74 03 44

pobierz PROGRAM

pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY